Recenzie Braun

Je výborný

Overený zákazník Testuj.to Pavol

Pridané: 28. marca 2023

• Kvalita čepele
  • Tvar ktorý presne padne do ruky
  • Proglide je super ostrý
  • Nejde použiť počas nabíjania

U tohto produktu som snáď ani nemohol čakať prekvapenie nakoľko značka BRAUN je zárukou kvality a to sa tiež potvrdilo všetko vo výbornej kvalite a presne padne do ruky za mňa absolútne super produkt, ktorý veľmi rád odporučím ako priateľom tak kľudne aj cudzím ľuďom ďakujem za možnosť ho otestovať Pavel

Overený zákazník Testuj.to Martina

Zakúpený v Testuj.to

• Nemám nič čo by sa mi zatiaľ nepáčilo

Veľmi jednoduché použitie a vysvetlenie podľa návodu prístroj je ľahko ovládateľný v krásnom puzdre. Holenie je jednoduché a som veľmi spokojná s výsledkami holenia a pokožka je krásne hladká a s menšou hlavicou je ľahké holenie aj v podpazuší. Tento výrobok vrelo odporúčam.

Braun 11B

Braun 11B

Overený zákazník Holime.eu Viliam

Zakúpený v Holime.eu

• mám, čo som potreboval
Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 IPL

Overený zákazník www.Digital24.sk janka

Pridané: 27. marca 2023

(naposledy upravené 27. marca 2023)

Zakúpený v www.Digital24.sk

• zatial vsetko ok

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 26. marca 2023

• účinok
  • dizajn
  • tichý
  • dva šetrné režimy
  • zbavenie sa chĺpkov na dlhú dobu
  • rýchlosť používania

Epilátor je trochu náročnejší na prvé použitie. Chvíľu trvá, kým sa s ním človek naučí, ale potom je obsluha bezproblémová. Po niekoľkých použitiach môžete vidieť výsledok. Chĺpky rastú menej, ale po dlhšom čase bude výsledok ešte lepší. Zatiaľ som s výrobkom veľmi spokojná. Páči sa mi aj vzhľad výrobku, nie je ťažký. Najlepšie je, že nemusíte nastavovať intenzitu zábleskov, ale prístroj si ich určí sám. Má vysoký počet hlavíc a to všetko vo veľmi peknom puzdre, ktoré sa zmestí kamkoľvek.

Overený zákazník Testuj.to Roman

Pridané: 25. marca 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Bezproblémové holenie fúzov na krku

Planžetový holiaci strojček Braun Series 9 Pro 9477cc som zakúpil pred 10timi dňami a povedať, že som veľmi spokojný, pretože ide o naozaj kvalitný strojček. Výhodou je najmä jeho flexibilný hlavicový systém, ktorý sa prispôsobí tvaru tváre a dokáže bez problémov oholiť aj fúzy na krku, kde to obyčajne býva problém. Zároveň okrem toho, že dobre holí, je aj to, že nepodráždi pokožku. Ďalšie, čo som ocenil je dokovacia-čistiaca stanica a nabíjacie puzdro, ktoré sa hodí pri cestách na dovolenku alebo služobné cesty. Na záver snáď len zhrnutie, že sa jedná o kvalitný strojček, ktorý má moderný dizajn. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Ilona

• Obsah balenia
  • U detí neťahá
  • Šírka strojčeka na vlasy
  • Má problém s jemnými detskými vlasmi
  • Nefunguje pripojený na nabíjacom kábli
  • Chýba niečo , na uloženie nepoužívaných nástavcov

Zastrihávač Braun MGK7330 sme otestovali na synoch a manželovi. U manžela prevládala spokojnosť vyskúšal väčšinu nástavcov , jeho najväčšiu výhradu schytal len strojček na vlasy , vadilo mu že je užší ako je zvyknutý , naopak veľmi spokojný bol so zastrihávačom chĺpkov v nose a holiacim strojčekom , proti žiletke tiež nemá výhrad , je to jeho obľúbená značka . U synov vzhľadom k veku bol odskúšaný len strojček na vlasy a boli nadšení že vôbec neťahá a nezadrháva . Z môjho pohľadu praktická sada všetkého , čo je potrebné . Nepraktické z môjho pohľadu je , že strojček nefunguje pripojený na napájací kábel , čo je pri strihaní viacerých ľudí v jednu chvíľu problém a ďalšie že sada neobsahuje žiadny strojanček, krabičku ,alebo aspoň sáčok na nástavce , ktoré sa zrovna nepoužívajú .

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Vzhľad
  • Puzdro
  • Nadstavce
  • Účinky nie sú vidieť hneď ;)

IPL epilátor sa mi páči pre svoj vzhľad, kde je naozaj elegantný pre svoju bielo-zlatú farbu. Kábel je dostatočne dlhý a tak je manipulácia a použitie možné takmer kdekoľvek. Prístroj je veľmi tichý. Skvelé je na prístroji je, že rozpozná farbu plati a tak sa prispôsobí aj intenzita a sila záblesku. V neposlednom rade oceňujem elegantný obal, do ktorého sa zmestí všetko príslušenstvo a to vrátane vymeniteľných nadstavcov.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Bezdrôtový
  • Ľahký
  • Rýchle nabíjanie
  • Mnoho príslušenstva

Skvelý pomocník najmä pre chlapcov, takže som uvítala možnosť testovania tohto produktu pre priateľa. Zastrihávač je ľahký a hlavne bezdrôtový, množstvo príslušenstva je veľké a vyberie si naozaj každý. Priateľ skúšal hlavne na fúzy a pochvaľoval si strojček, je ostrý a presný. V neposlednom rade by som zmienila zastrihávač chlpov ako v ušiach či nose - skvelá pomôcka!

Overený zákazník Testuj.to Libor

• Jemné k pokožke
  • Cestovné puzdro
  • Čistiaca stanica
  • Výdrž batérie
  • Mierne vyššia hlučnosť, než som čakal
  • Nie veľmi jasný manuál

Ako bežný užívateľ obyčajných žiletiek za posledných 15 rokov bola pre mňa kúpa a je výber veľkou neznámou. Ihneď po vybalení na mňa celé zariadenie pôsobilo kvalitne, príslušenstvo dizajnovo aj materiálovo pekne spracované. Strojček je v ruke ľahší, ako by som čakal a pri holení o niečo hlučnejší, ako by som predpokladal. Na druhej strane osobne nemám porovnanie s inými.

Čo sa týka použitia, tam som veľmi spokojný. Veľmi hladké oholenie bez väčšej námahy ide úplne samo. Hlavica skvele kopíruje tvár a nepocítil som žiadne ťahanie. Kladne hodnotím aj fakt, že som nepocítil žiadne podráždenie kože.

Celkovo super vec, cestovné puzdro je tiež super. Strojček sa okamžite stal každodenným pomocníkom.

Braun 31B

Braun 31B

Overený zákazník Holime.eu Overený zákazník

Pridané: 23. marca 2023

(naposledy upravené 23. marca 2023)

Zakúpený v Holime.eu

• je to dobrý spôsob nákupu

Overený zákazník Testuj.to Vanda

• Ergonómia úchopu
  • Šírka príslušenstva
  • Vodotesnosť
  • V uchu hlučný

Príjemný prístroj, ktorý sa dobre drží. Oceňujem šírku príslušenstva a nástavcov. Poteší skutočne dlhá výdrž akumulátora. Ako super bonus je vodotesnosť. Zastrihávač chĺpkov v ušiach je síce fajn, ale pre mňa ako muzikanta, je príliš hlučný, až tak že som mal obavu o svoj sluch.

Overený zákazník Testuj.to Anet

• rýchlosť výsledkov
  • jednoduchosť používania
  • nepríjemné na oči

Tento prístroj má pomerne jednoduchú obsluhu a je príjemný do ruky. Prekvapili ma pomerne rýchle výsledky. Už po pár použitiach je pokožka dlhšie hladká a je na nej viditeľne menej chĺpkov, ale pre úplné zhodnotenie to chce určite trvá dlhšie, avšak zatiaľ som veľmi spokojná. Aplikácia môže na niektorých miestach mierne bolieť, ale napríklad v porovnaní s klasickým epilátorom, ktorý chĺpky vytrháva, je to veľmi zanedbateľné a aplikácia je teda úplne v pohode. Trochu nepríjemné môže pôsobiť skôr neustále blikajúci laser, ktorý je pre oko dosť drsný, ale možno pomôžu nejaké ochranné okuliare.

Overený zákazník Testuj.to Šárka

• kvalitný tovar
  • jednoduchá manipulácia
  • cenová dostupnosť
  • rýchlosť nabíjania
  • mokré použitie
  • ľahký

Tento multifunkčný zastrihávač ma na prvý pohľad zaujal. Jeho všestrannosť je skvelá, široké množstvo strihania či holenia. Strojček je ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje. Rýchlosť nabíjania je veľmi pozitívna. Dizajn sa mi páči. Pri použití je presný a ľahko nastaviteľný.

Braun 53B

Braun 53B

Overený zákazník Holime.eu LD

• je to originál

Overený zákazník Testuj.to Daniel

Pridané: 21. marca 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Množstvo nástavcov, veľkosť, výdrže na batérie
  • Možnosť oholenia úplne do hladka
  • Veľkosť na cestovanie (príručná batožina do lietadla)
  • Veľké množstvo nástavcov, reálne ich človek používa menej
  • Oproti druhému zastrihávaču (brat z holandska) je výkon tohto zastrihávača trošku menší

Malý, jednoduchý zastrihávač s veľkým množstvom nástavcov.Hlavný důvod bola veľkosť a váha pri cestách len s príručnou batožinou. Toto spĺňa na 100 %. Dostatočná je aj výdrž na batérie, kde cestujem bez napájacieho adaptéra. Množstvo nástavcov je veľké, na druhej strane človek si vezme len jeden alebo dva a ostatné sú upratané v krabici doma. Za mňa spokojnosť na 90 %.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 21. marca 2023

• výkon
  • kvalita spracovania
  • multifunkčnosť
  • zatiaľ nič

Tento zastrihávač BRAUN MGK7330 je veľmi všestranný vďaka mnohým nástavcom, ktoré sú súčasťou balenia. Jednotlivé prvky fungujú skvele, vytknúť by sa dala akurát veľkosť nástavca na starostlivosť o telo, ktorý je podľa mňa dosť veľký. Nabíjanie je rýchle a batéria vydrží dlho. Jednoducho umývateľná taštička do ktorej sa strojček aj s komplet príslušenstvom zmestí bez toho aby zaberala miesto na viac je veľmi praktická. Strojček je naozaj viacúčelový a praktický. V porovnaní s ostatnými strojčekmi od konkurencie v tejto cenovej kategórii, ktoré vlastním, je jednoznačne najlepšou voľbou.

Braun IS 1014 VI

Braun 70S

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 20. marca 2023

Zakúpený v MALL.SK

Je to Braun. O.K. Dosť vysoká cena.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]