Recenzie Braun

• Ostrosť planžety
  • Jednoduché ovládanie
  • Dizajn
  • Vyššia hmotnosť cestovného puzdra

Braun holiaci strojček S9 9477cc Box som zatiaľ veľmi spokojný. Poradí si aj s dlhšími fúzmi. Páči sa mi ergonomické prevedenie, dobre padne do ruky a ovládanie je užívateľsky jednoduché. Veľké plus má za mňa aj výsuvná planžeta. Jediné čo mi trochu prekáža je vyššia hmotnosť cestovného dobíjacieho boxu. A myslím že výrobca by mohol zvážiť použitie konektora typu USB-C pre dobíjanie ako stanice tak cestovného boxu.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 17. apríla 2023

• Stručný a jasný návod
  • Jednoduché používanie
  • Účinný
  • Vysoká cena

IPL epilátor Braun Silk-expert je v luxusnom balení. Puzdro je vhodné aj na cestovanie. Návod je jednoduchý a jasný. Používanie je veľmi jednoduché. Výsledky sú viditeľné už po prvom použití, najmä na nohách. Síce vyššia cena, ale vzhľadom k účinnosti odporúčam.

Overený zákazník Holime.eu Overený zákazník

Pridané: 17. apríla 2023

Zakúpený v Holime.eu

• Udrziava holiacu hlavu v cistote

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 16. apríla 2023

• sonická technológia
  • zvládne aj viacdňové fúzy
  • mokré holenie
  • neťahá a nedráždi
  • samočistenie hlavica
  • jednoduché ovládanie
  • dokonale rýchle a precízne oholenie
  • hlučnejší
  • relatívne drahý
  • nemá USB nabíjanie

Holiaci strojček Braun Series 9 ponúka veľmi rýchle, precízne a bezbolestné oholenie vďaka sonickej technológii. 7 dňové strnisko zvládol oholiťv v priebehu 2 minút. V porovnaní s predchádzajúcou radou Braun série 7 alebo podobnou radou frézkových holiacich strojčekov iných značiek, ktoré mám, je tento najlepší. Mokré holenie si užívam, strojček nedráždi pokožku, neťahá za fúzy, vhodný na jemné vlnité fúzy, bez problémov oholí krk a zložité tvárové kontúry.

Osobne by som ocenil nabíjací kábel minimálne USB-C a kryt na planžety. Bezdrôtový nabíjací kryt mi príde robustný, ale nesklame.

Samočistiaci program udržiava planžety hygienicky čisté a bez zápachu. Strojček má veľmi jednoduchý jednotlačidlový ovládací a intuitívny systém.

Na české pomery je relatívne drahý, v zahraničí sa dá zohnať lacnejšie.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 16. apríla 2023

• Pevný vzhľad strojčeku
  • Luxusné balenie
  • Cestovné puzdro
  • Hladké a citlivé oholenie
  • Čistiaca stanica- pohodlný nadštandard
  • Chýba možnosť nabíjania bez cestovného boxu (mám obavy o jeho životnosť)
  • Nie je vhodný pre tvrdé fúzy
  • Vysoká obstarávacia cena
  • Vysoká spotreba a vysoká obstarávacia cena kvapaliny na čistenie

Strojček je strašne moc namakaný. Fakt som čumel, aký je prepracovaný a ako sa prispôsobí tvári, ale bohužiaľ nie je vhodný pre tvrdé fúzy. Oceňujem však cestovné balenie, čo je podľa mňa skvelá vychytávka. Trochu mám obavu o jeho životnosť, ale to môžem zhodnotiť tak za rok. Čistiaca stanica funguje skvele, len jej spracovanie výrobca odložil na poslednú koľaj a to čo investoval do strojčeka, na stanici ušetril. Pôsobí k strojčeku ako chudobný príbuzný. Ale celkovo je strojček super kvalitný, pre normálne fúzy a holenie cca každé 2 dni top. Pleť je nepodráždená a bez začervenania. Pri holení nemám pocit trhania, ako u staršieho strojčeka, ktorý som mal.

Braun Series 3 3030s

Overený zákazník Testuj.to Ľudmila

Pridané: 6. apríla 2023

• Ľahlá manipulácia
  • Skladnosť

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5347 som zatiaľ použila len 2x. Už teraz vidím zlepšenie. Epilátor je veľmi ľahký. Je v kufríku čo je úplne super. Je všetko pekne zabalené a ľahko prenosné. Je tam niekoľko nástavcov, ktoré sa dajú ľahko vymeniť. Nič sa nemusí zložito nastavovať, iba sa prístroj zapne do siete a funguje.

Overený zákazník Testuj.to Martina

Pridané: 6. apríla 2023

• Nádstavce
  • Jednoduché ovládanie

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5347 som zatiaľ použila len 3×, ale už teraz vidím zlepšenie. Epilátor je veľmi pekný a balenie v kufríku je super. Je to všetko pekne zabalené a ľahko prenosné. Je tu niekoľko nástavcov, ktoré sa dajú ľahko vymeniť. Nič sa nemusí zložito nastavovať, iba sa prístroj zapne do siete a funguje.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• Rýchlosť, kvalita prevedenia, dizajn, jednoduchosť
  • Trochu hlučný, blikanie je nepríjemné pre oči

Epilátor používam len krátko, aj napriek tomu sú už však vidieť výsledky - hustota chĺpkov je menšia a chĺpky sú slabšie. Veľkou výhodou je jednoduché použitie vďaka kĺzajúcemu režimu. ? Určite je treba spomenúť aj dizajn výrobku, ktorý je jednoduchý a napriek tomu vyzerá skvele. Súčasťou balenia je aj krásna kozmetická taštička. Celkový dojem z epilátora mám teda veľmi pozitívny.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Rýchlosť zábleskov
  • Padne do ruky
  • Praktické puzdro
  • Nastavuje sa sám
  • Účinný
  • 2 a 2 rovnaké hlavice

Epilátor Braun PL5347 IPL používam 3 týždne. Mám tmavšie chĺpky, takže je pre mňa ideálny. Používam podľa návodu 1x týždenne a po 3 použitiach už vidím požadované zmeny :) Epilátor nie je potrebné zložito nastavovať, stačí priložiť a prístroj sa sám prispôsobí farbe pokožky. Môžete si nastaviť šetrný režim alebo režim s rýchlymi zábleskami. Pekný dizajn, dobre ovládateľný, 4 náhradné hlavice a praktické puzdro.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Jednoduché použitie
  • Krásny dizajn
  • Ľahký prístroj
  • Žiadna bolesť
  • Super puzdro na prenášanie
  • Investícia, za ošetrenie v salóne by som zaplatila oveľa viac
  • Vysoká cena, ale stojí za to :)

Epilátor Braun je naozaj skvelý prístroj, som z neho nadšená! Použitie je absolútne bezbolestné a hlavne jednoduché, prístroj si sám všetko nastaví a vy už len v kľude môžete jazdit po pokožke :) Zatiaľ prístroj používam len krátko, ale aj tak sú už vidieť výsledky - chĺpkov mám menej a pomalšie rastú. Už sa teším na dlhodobé výsledky. Prístroj je zabalený v krásnom luxusnom puzdre, na výber sú 3 hlavice.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• dizajn
  • prispôsobenie pleti
  • nastavenie intenzity
  • nástavce
  • naozaj funguje
  • dlhý kábel
  • záblesky sú nepríjemné pre oči

IPL epilátor som si zamilovala na prvý pohľad, už dlho som po ňom pokukovala. Po rozbalení na mňa vykukla pekná malá taštička, ktorá umožňuje po každom použití IPL do nej uložiť aj so všetkým vybavením. Prvé použitie som sa bála, že to bude zložité, ale osvojila som si to a potom už ďalšia aplikácia bola hračka. IPL je ľahký, dobre sa drží. Aplikácia je bezbolestná. Len čo by som vytkla, že záblesky sú dosť nepríjemné pre oči. Čo oceňujem je, že sa prispôsobí farbe pleti. Dá sa nastaviť rôzna intenzita, čo ocenia najmä začiatočníci a menšia intenzita je vhodná na citlivé miesta, kde by to bolo aj viac citlivé. Teraz už k samotným dojmom a tie sú veľmi kladné! IPL som použila zatiaľ len 4x a na mnohých miestach mi už nerastú chlpy a inde rastú pomalšie. Bude to chcieť viac aplikácií, ale som nadšená, v lete to naozaj ocením. Teraz som si musela v lete holiť nohy1x za 2, 3 dni a takto budem mať pokoj :). Takže IPL odporúčam určite všetkým, kto o ňom premýšľa.

Overený zákazník Testuj.to Petra

Zakúpený v Testuj.to

• rýchle a hladké oholenie
  • cestovné nabíjacie puzdro
  • čistiaca stanica
  • štýlové prevedenie
  • potreba doplňovania náplne na čistenie

Holiaci strojček som dostal od svojej priateľky.Jednotlivé diely a celkové prevedenie vyzerajú robustne, elegantne a štýlovo. Samotné holenie je rýchle a bez podráždenia. Trochu viac starostlivosti si zaslúži krk, kde sa fúzy krútia, ale aj s tým si holiaci strojček poradí. Čistiaca stanica funguje skvele, otázka je ako dlho vydrží náplň. Holiaci strojček sa však dá vyčistiť pod tečúcou vodou. Nabíjacie puzdro ocenia najmä ľudia, ktorí veľa cestujú. Celkový dojem je veľmi dobrý. Ďakujem za skvelý darček!

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Že sú 2 Hlavice
  • Jednoduchá manipulácia
  • Účinnosť
  • Záblesky

Epilátor je účinný. Manipulácia je jednoduchá a všetko ide relatívne rýchlo. Boužel záblesky ktoré vydáva sú veľmi výrazné až nepríjemné. Páčilo sa mi že je všetko krásne zabalené v peknom puzdre a milé bolo že je súčasťou balenia žiletka. K baleniu patria 2 hlavice kde výmena je jednoducha a je krásne popísané na čo ktorá hlavica slúži

Overený zákazník Testuj.to Simona

• Prispôsobí sa pokožke
  • Žiletka je súčasťou balenia
  • Vysoká cena
  • Vyžaduje si to trpezlivosť
  • Nemožno použiť na celé telo
  • Nutnosť oholenia pred použitím

Tento IPL epilátor je v peknom pevnom puzdre, v ktorom sú uložené všetky náhradné hlavy, kábel a holiaci strojček. Dizajnovo podarený kúsok.
Vzhľadom na premyslenú kúpu som už mala veľa informácií, a tak ma neprekvapilo, čo mnohých používateľov. V reklame to totiž pôsobí, že ho môžete používať naozaj na celé telo. Bohužiaľ to tak nie je - nesmie sa používať na intímne partie, bradavky, u mužov na oblasť brady atď.
Prístroj je užívateľsky veľmi prívetivý. Nemusíte nič zložito nastavovať, sám sa prispôsobí farbe pleti. V podstate ho len zapnete, držíte tlačidlo a pomaly prechádzate po koži.
Smie sa používať na danú oblasť 1× týždenne. Ja mám za sebou zatiaľ 3 aplikácie na nohy a podpazušie. Mám dojem, že chĺpky rastú pomalšie a sú slabšie, miestami ich je menej. Aby som však mohla objektívne zhodnotiť, asi by som musela napísať recenziu po dlhšej dobe používania. Skutočne dúfam, že docielim hladkú pokožku bez potreby neustáleho holenia. Ak bude účinný na nohy a podpazušie, plánujem ho používať viac.

Overený zákazník Testuj.to Miloslava

Zakúpený v Testuj.to

• rýchlosť a jednoduchosť používania
  • dizajnovo vydarený produkt

Keďže mi po 30 rokoch používania depilátora začali rásť chĺpky, musela som hľadať nové riešenie - žiletka nie, vždy sa porežem :-) A IPL epilátor sa mi zdal ako dobrá voľba. Je drahý, ale vyzerá krásne a teraz overujem funkčnosť. Je zabalený v krásnom puzdre a má 4 hlavy, ktorými si pohodlne epilujete celé telo. Páči sa mi rýchlosť používania - po troche cviku dokážem celé telo " prejsť " za cca 10 min.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25