Recenzie Braun

Overený zákazník Testuj.to Janina

• Balenie
  • Zatiaľ som na nič neprišla

Epilátor Braun používam zatiaľ krátko, urobila som zatiaľ len asi štyri ošetrenia, ale už teraz vidím, že chĺpky rastú pomalšie, úbytok chĺpkov som zatiaľ nepostrehla. Použitie je jednoduché, prístroj sa sám prispôsobí farbe pleti, iba intenzitu záblesku si nastavujete tlačítkom. Aplikácia je jednoduchá a bezbolestná

Braun CCR 2

Braun CCR 2

Overený zákazník Holime.eu Robo

• Cena, rýchlosť dodania

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• jednoduchá manipulácia
  • viacero hlavíc rôznych veľkostí
  • rýchlosť záblesku
  • výrobok spĺňa to, čo sľubuje
  • praktické a pekné puzdro
  • lacnejší ako konkurencia
  • nemusím sa holiť každé dva dni
  • cena, ale aj tak stojí za to
  • na najsilnejšom režime trochu štípe

S Braun IPL som už mala skúsenosti a novšia verzia ma len utvrdila v tom, že to bola skvelá investícia, používa sa veľmi jednoducho a táto rada "bliká" oveľa rýchlejšie ako cca 2 roky staršia verzia. Epilácia takmer celého tela je hotová za cca 20 minút. Už po prvom použití je vidieť spomalenie rastu chĺpkov o tretinu, pri treťom použití už vidno miesta, kde chĺpky vôbec nerastú.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

• Obsah balenia
  • kvalita spracovania
  • zle holí tvrdé fúzy

Holiaci strojček je robustný a kvalitne vyrobený, dodané príslušenstvo sa hodí (nabíjacie puzdro, čistiaca stanica, čistiaci prostriedok) a celkovo by som povedal, že ak máte mäkšie fúzy, holí dobre. Ja mám bohužiaľ veľmi tuhé fúzy a s tými si nevedel poradiť.

Braun 32B

Braun 32B

Overený zákazník Holime.eu VladooX

• nova - holi super

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• pekný dizajn
  • pri použití na nohách bezbolestný
  • tichý
  • kúpna cena vyššia

Pekné balenie, praktické na cesty, pekný dizajn a príjemné držanie prístroja, nešmýka sa. Pri používaní je cítiť len bezbolestný hrejivý pocit a aplikácia je s ním veľmi jednoduchá. Ďalšou výhodou je, že pri podržaní tlačidla je ožarovanie trvalé. Po prvom použití rastú chĺpky pomalšie, ale chce to dlhšiu dobu na testovanie.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Vzhľad
  • Rýchlosť používania
  • Veľký počet hlavíc

Epilátor ma prekvapil už pri rozbalení, krásnym puzdrom na uskladnenie a prenášanie kdekoľvek. Používam ho 3 týždne a už sa začínajú prejavovať prvé výsledky, chĺpky miznú a už toľko nerastú. Rýchlosť zábleskov pri pomalom ťahaní po pokožke je veľmi rýchla. Pri bolestivejších zábleskoch prepínam na jemnejší režim, ktorý nepáli.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Dizajn, balenie
  • Manipulácia
  • Účinnosť
  • Bezbolestná epilácia
  • Vyššia, ale opodstatnená cena

Zariadenie sa veľmi ľahko používa. Buď jednotlivé záblesky, alebo pri trvalom stlačení každé cca 2 sekundy, ideálne pri použití na nohách. Priložením na pokožku sa zanalyzuje odtieň pokožky a podľa toho sa určí sila záblesku. Epilácia je bezbolestná, účinky na nohách sú viditeľné už po 2 použitiach. Veľkosť prístroja je primeraná, ľahko sa s ním manipuluje.

Braun HC 5090

Braun HC 5090

Overený zákazník Holime.eu Štefan

• Spokojnosť, funkčnosť

Overený zákazník Testuj.to Vratislav

• tichosť
  • funkčnosť (dokonalé oholenie)
  • ako dobíjacia stanica slúži čistiaca stanica aj cestovné púzdro
  • jednoduchá manipulácia
  • predáva sa dá len nová náplň do čistiacej stanice
  • chýba mi ekologické balenie náhradného roztoku do čistiacej stanice
  • náplň čistiacej stanice je drahá

Braun holiaci strojček S9 9477cc Box má lákavý, až nadčasový dizajn. Obdobne aj cestovné puzdro, ktoré súčasne slúži ako nabíjacia stanica. Na rozdiel od bežných strojčekov je veľmi tichý. Holí do hladka, a to lepšie ako bežné žiletkové holiace strojčeky. Výhodou tiež je, že sa dá hladko oholiť bez použitia holiacej peny alebo krému. Pri suchom holení je veľmi jednoduché čistenie aj bez použitia čistiacej stanice. Čistiaca stanica zároveň slúži ako dobíjacia stanica. Nevýhodou je, že sa neponúka len náhradný roztok do čistiacej stanice, ale celá náplň. Pripadá mi to neekologické a zbytočne drahé.

Braun Silk-épil 9 MBSE9 Designová edícia

Braun Silk-épil 9 MBSE9 Designová edícia

Overený zákazník Alza.sk Ive

Pridané: 1. apríla 2023

(naposledy upravené 16. apríla 2023)

Zakúpený v Alza.sk

• trhanie nie je bolestive
  • pekne balenie

• Počet nástavcov
  • Váha
  • Veľkosť balenia
  • Nástavec na holenie

Na zastrihávači Braun MGK7330 sa mi veľmi páči veľkosť balenia a jeho hmotnosť. Je bezchybne ľahký. Na zastrihávanie vlasov sú určené dva nástavce, ale s veľkým výberom dĺžky nastavenia zastrihávania. Vlasy zastriháva perfektne. Za to nástavec na holenie fúzov nie je taký dobrý. Fúzy veľmi ťahal a celkový dojem bol dokúsaný.

Overený zákazník Testuj.to Valentína

• účinnosť
  • bezbolestné

Epilátor používam 4. týždňom a hoci som tomu neverila, naozaj už po tejto dobe je vidno rozdiel. Prístroj je dizajnový, ľahký a dobre sa drží. Celý proces je rýchly a skoro bezbolestný. Celé balenie, ktoré som si zakúpila je veľmi pekné. Taštička sa mi moc páči a žiletka je príjemný bonus.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Rýchlosť
  • Účinnosť
  • Výber hlavice
  • Intenzita

Doteraz som sa vždy len depilovala a trvalo mi to asi trištvrte hodiny, nehovoriac o bolesti. Zo začiatku som mala obavy, ako to bude fungovať, či to nebude veľmi bolieť, ale úplne zbytočne, bolesť je nulová a za 10 minút aj s holením je hotovo. Navyše je v krásnom koženom puzdre.

Overený zákazník Testuj.to Anežka

Zakúpený v Testuj.to

• Balenie a praktický pekný obal
  • Pekný dizajn epilátora a príjemné držanie v ruke
  • Rôzne nadstavce
  • Jednoduché ovládanie
  • Funkciu prispôsobenia pleti nie je možné hodnotiť
  • Po 4 týždňoch výsledky stále len málo viditeľné

IPL epilátor som vyskúšala prvýkrát. Na začiatku som bola trochu zmätená popisom, ako s prístrojom pracovať, v realite je to však naozaj jednoduché a zvládne to naozaj každý. Epilátor prišiel v naozaj peknom a praktickom puzdre. Mám 3 rôzne nástavce, v skutočnosti používam len dva, ten najväčší je pre mňa príliš veľký, pretože som pomerne drobná, je naozaj ľahké ich vymeniť.
Intenzitu si vždy nastavujem podľa oblasti, v podpazuší aj na nohách však je možné zvládnuť aj tu najvyššiu, len to trochu štípe. Všimla som si, že ak používam najvyššiu intenzitu a zároveň posuvný režim s rýchlymi zábleskami akékoľvek nepríjemné pocity so štípaním zmiznú.
Po používaní som nemala akékoľvek začervenanie na pleti, za čo som bola rada.
Ako mocefektívna je funkcia prispôsobenia pleti nemôžem úplne ohodnotiť. Nevšimla som si, že by bola naozaj efektívna alebo, že by používanie IPL nejako ovplyvňovala.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Praktické balenie
  • Dosť nástavcov
  • Detekcia odtieňa pleti
  • Nemám čo vytknúť

Za mňa super, nádherný béžový úložný box a celkovo sa mi páči dizajn.
Jednoduché a rýchle zaobchádzanie. Som veľmi spokojná. Myslím, že vidím výsledky po menej ako mesiaci, čo je super.
Používam niekedy ráno niekedy večer pri tv. Na záblesky si za chvíľu zvyknete,s rýchlym režimom je to ešte jednoduchšie.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Rýchlosť použitia
  • Dva šetrné módy
  • Funkčnosť
  • Elegantné balenie

IPL epilátor ma veľmi príjemne prekvapil, blikanie nebolí, pretože prístroj kontroluje farbu pleti a podľa toho upravuje intenzitu. Na citlivejších miestach ale radšej používam šetrný režim.
Súčasťou výrobku sú ďalšie dve hlavice, tá menšia je praktická na oblasť fúzov, podpazušia alebo oblasti bikín, väčšiu hlavicu bohužiaľ nevyužijem, na moje nohy je až príliš široká.
Rozhodne oceňujem aj holiaci strojček v balení. Po troch použitiach vidím prvé výsledky, chĺpky rastú oveľa pomalšie a začínajú sa objavovať holé miesta.

Braun 21B

Braun 21B

Overený zákazník Holime.eu vladislav

Zakúpený v Holime.eu

• neholi to ako original

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• je ľahký
  • ergonomický
  • rýchly
  • jednoduché používanie
  • silné záblesky vysielané mimo prístroja

Pekný dizajn, dobre sa drží v ruke aj v rôznych polohách, nekĺže v ruke, dobre prilieha k rôznym častiam tela. Výmenou nástavcov sa dá ešte viac prispôsobiť rôznym častiam tela, ale mne stačí jeden nástavec na nohy, triesla a podpazušie.
Epilátor je použiteľný len s pripojeným káblom do elektrickej siete. Nijako to ale neobmedzuje používanie, kábel je dostatočne dlhý a pružný, nepletie sa pri epilácii.
Prístroj má možnosť nastavenia rôznych režimov, ale prístroj si volí intenzitu svetla automaticky a do procesu tak nemusím zasahovať. Epilácia je rýchla, bezbolestná, bez začervenania pokožky.
Puzdro vyzerá luxusne, je praktické, má oddelené priehradky na jednotlivé časti prístroja. Puzdro je väčších rozmerov, ale keďže ide o prístroj, ktorý sa používa s väčším časovým rozostupom, doma, nikam sa s ním necestuje, tak to nijako nevadí.
Ako negatívny faktor používania hodnotím len pomerne silné svetelné záblesky, ktoré sa šíria aj mimo depilovanú časť pokožky. Sú pomerne nepríjemné pre oči.

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

• úbytok chĺpkov
  • relatívne rýchle
  • nepríjemné štípanie po záblesku, najmä v podpazuší nie je príjemné
  • dokázala by som si predstaviť lepšie riešenie kábla
  • vyššia kúpna cena
  • záblesky

Epilátor používam zatiaľ 1 mesiac 1x týždenne a začínam pozorovať na niektorých miestach úbytok chĺpkov.
Zo začiatku som si musela zvyknúť na nepríjemné štípanie pri záblesku, ale už som si zvykla. Samotný záblesk je naozaj intenzívny a je náročné sa dívať mimo neho a zároveň stroj správne držať.

Zobrazujem 441 - 460 zo 500 recenzií 1...21 22 [ 23 ] 24 25