Recenzie Braun

• efektívny účinok
  • dlhotrvajúci účinok
  • jednoduché používanie
  • nenašla som nič

Tento zázrak od značky Braun IPL epilátor si praje každá žena mať. Produkt je v koženkovom puzdre, kde sa nachádzajú 3 rôzne hlavice, ďalej žiletka,napájací kábel a návod. Používanie je veľmi jednoduché a zvládne ho úplne každá žena aj muž. Zapojí sa kábel a zmáčkne akékoľvek tlačítko na prístroji. Diódy sa raz rozsvietia a spustí sa ventilátor. Následne sa prístroj priloží na vopred oholenú časť tela ktorá sa bude epilovať !!! Stlačí sa tlačítko a začne sa snímať farba pokožky a epilátor sám zistí či je pokožka vhodná alebo nie a zvolí intenzitu svetla. Sú dva typy epilácie kĺzanie alebo pulzovanie. ja som si zvolila kĺzanie zdola nahor a zakaždým to oblikne časť pokožky . Ja som nohy , podpazušie,ruky a oblasť bikín robila asi 3 hodiny kompletne. Určite odporúčam prejsť niekoľkokrát po sebe časti tela. Po prvom použitím mi to asi týždeň, kedy som Videla určité miesta bez chĺpkov. Stroj užívam skoro mesiac a je naozaj poznať že prístroj funguje.určite som odporučila mamke a blízkym kamarátkam.

Braun Series 3 3030s

• Ľahký
  • Dizajn
  • Tichý
  • Bezbolestné
  • Chýba v balení niečo na čistenie

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 som si zaobstarala, pretože mi chĺpky rastú veľmi rýchlo a musím sa teda holiť často. Balenie obsahuje 3 hlavice, holítko a napájací kábel. Veľmi oceňujem, že sa prístroj sám prispôsobí farbe pleti, má tri režimy. Prístroj nie je príliš hlučný a ani pri jeho používaní nepociťujem bolesť. Zatiaľ som ho použila len 3x a mám pocit, že chĺpky rastú trochu pomalšie.

• jednoduchá manipulácia
  • elegantný dizajn
  • nástavce pre rôzne plochy tela
  • taštička na cesty, kam sa zmestí celý výrobok
  • rýchle výsledky
  • trochu silnejšie záblesky, počas prvej aplikácie som použil slnečné okuliare
  • na obrázkoch výrobok môže pôsobiť akoby bol bezdrôtový, ale nie je

Epilátor zatiaľ aplikujem po dobu 4 týždňov, s týždňovou prestávkou medzi aplikáciami a môžem povedať, že hoci som pri svojej pigmentácii kože a chĺpkov čakala rýchlejší efekt, som aj tak s výrobkom spokojná. Pred začiatkom používania som sa musela holiť každý deň, teraz mi po oholení vydržia nohy relatívne bez chĺpkov až 4 dni, čo je určite fajn a ušetrí to nejaký ten čas. Pri prvej aplikácii ma trochu štípala koža, ale druhá aplikácia už bola celkom bezbolestná. Tiež manipulácia so samotným epilátorom je pohodlná a účinná. Má 3 rôzne nástavce na rôzne časti tela, čo sa veľmi hodí. Intenzita zábleskov sa dá veľmi jednoducho nastaviť a je tiež dobre vybavený proti nechceným zábleskom - pokiaľ nie je celkom v kontakte s kožou, svietia bočné svetielka na červeno a bliknutie je možné až akonáhle tieto svetlá svietia na bielo.
Celkovo som s výrobkom veľmi spokojná a teším sa na ďalšie výsledky.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• zníženie hustoty ochlpenia
  • po troch použitiach hladké nohy
  • dizajn
  • ľahké štípanie pri holení v podpazuší

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5347 IPL je naozaj šikovný pomocník na udržanie hladkej pokožky. Voľba padla na tento model kvôli hlavnej výhode, a to režimu, pri ktorom stačí podržať tlačidlo a pomaly prechádzať strojčekom po nohe, takže človek nemusí po každom prejdení manuálne stláčať a nemusí sa báť, že vynechá nejaké miesto. Bola som spočiatku skeptická, ale strojček ma príjemne prekvapil, po prvom použití znížil intenzitu rastu chĺpkov a po treťom použití mám už hladké nohy - porovnanie na fotografiách. Používanie na nohách je bezbolestné, len je cítiť zápach spáleniny. Pri epilácii podpazušia odporúčam počkať do druhého dňa po holení, keď som sa holila žiletkou a hneď potom použila epilátor, dosť to štípalo pri každom záblesku. Pri podpazuší je výsledok trochu horší, chĺpky zatiaľ po troch použitiach stále tvoria "strnisko", ale hustota sa zmenšila, takže efekt tam je. Za mňa môžem strojček odporučiť, aj keď som mu spočiatku až tak nedôverovala, účel naozaj plní.

Overený zákazník Testuj.to Sabína

Pridané: 29. marca 2023

• Množstvo nástavcov
  • Príslušenstvo
  • Naviac holiaci strojček v balení
  • Ľahký plast nástavcov

Strojček, manžela veľmi prekvapil. Má niekoľko nástavcov, či už na zastrihávanie fúzov, vlasov, chĺpkov v ušiach/nose, či na zastrihnutie iných chĺpkov. Chválim aj obal, kartáčik a holiaci strojček navyše.V ruke sa drží príjemne, nevykĺzava, čo je do sprchy viac ako žiaduce. Vlasy manželovi pekne zastrihol, dĺžka nástavcov na domáce použitie stačí. Na čo by som sa zamerala je ľahkosť nástavcov, obávam sa, že pri páde nevydržia.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 29. marca 2023

• jednoduchosť použitia
  • skutočne funguje
  • pomerne vysoká cena aj so zľavou

Dostala som možnosť vyskúšať epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5243. Bola som nadšená, nakoľko to bol moc dlho môj sen. Za dobu testovania som prístroj použila dvakrát. Prvýkrát som si prečítala manuál, aby som nič nepokazila. Už po prvom použití sa rast spomalil. Nohy som mala hladké bez chĺpkov štyri dni, potom som si všimla, že trochu narástli. Avšak nie, tou rýchlosťou ako predtým. Po týždni som epilátor znovu použila a celý týždeň som ich mala ako bábätko. Teraz použijem tretíkrát, po dvoch týždňoch od posledného použitia. Vyzerá to, že chĺpky začínajú stagnovať a proste sa na niektorých miestach neobjavujú, na iných sa spomalili svoj rast.

Braun 73S

Je výborný

Overený zákazník Testuj.to Pavol

• Výdrž batérie
  • Kvalita čepele
  • Tvar ktorý presne padne do ruky
  • Proglide je super ostrý
  • Nejde použiť počas nabíjania

U tohto produktu som snáď ani nemohol čakať prekvapenie nakoľko značka BRAUN je zárukou kvality a to sa tiež potvrdilo všetko vo výbornej kvalite a presne padne do ruky za mňa absolútne super produkt, ktorý veľmi rád odporučím ako priateľom tak kľudne aj cudzím ľuďom ďakujem za možnosť ho otestovať Pavel

Overený zákazník Testuj.to Martina

Zakúpený v Testuj.to

• Nemám nič čo by sa mi zatiaľ nepáčilo

Veľmi jednoduché použitie a vysvetlenie podľa návodu prístroj je ľahko ovládateľný v krásnom puzdre. Holenie je jednoduché a som veľmi spokojná s výsledkami holenia a pokožka je krásne hladká a s menšou hlavicou je ľahké holenie aj v podpazuší. Tento výrobok vrelo odporúčam.

Braun 11B

Braun 11B

Overený zákazník Holime.eu Viliam

Zakúpený v Holime.eu

• mám, čo som potreboval
Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 IPL

Overený zákazník www.Digital24.sk janka

Pridané: 27. marca 2023

(naposledy upravené 27. marca 2023)

Zakúpený v www.Digital24.sk

• zatial vsetko ok

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 26. marca 2023

• účinok
  • tichý
  • dva šetrné režimy
  • zbavenie sa chĺpkov na dlhú dobu
  • rýchlosť používania

Epilátor je trochu náročnejší na prvé použitie. Chvíľu trvá, kým sa s ním človek naučí, ale potom je obsluha bezproblémová. Po niekoľkých použitiach môžete vidieť výsledok. Chĺpky rastú menej, ale po dlhšom čase bude výsledok ešte lepší. Zatiaľ som s výrobkom veľmi spokojná. Páči sa mi aj vzhľad výrobku, nie je ťažký. Najlepšie je, že nemusíte nastavovať intenzitu zábleskov, ale prístroj si ich určí sám. Má vysoký počet hlavíc a to všetko vo veľmi peknom puzdre, ktoré sa zmestí kamkoľvek.

Overený zákazník Testuj.to Roman

Pridané: 25. marca 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Bezproblémové holenie fúzov na krku

Planžetový holiaci strojček Braun Series 9 Pro 9477cc som zakúpil pred 10timi dňami a povedať, že som veľmi spokojný, pretože ide o naozaj kvalitný strojček. Výhodou je najmä jeho flexibilný hlavicový systém, ktorý sa prispôsobí tvaru tváre a dokáže bez problémov oholiť aj fúzy na krku, kde to obyčajne býva problém. Zároveň okrem toho, že dobre holí, je aj to, že nepodráždi pokožku. Ďalšie, čo som ocenil je dokovacia-čistiaca stanica a nabíjacie puzdro, ktoré sa hodí pri cestách na dovolenku alebo služobné cesty. Na záver snáď len zhrnutie, že sa jedná o kvalitný strojček, ktorý má moderný dizajn. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Ilona

• Obsah balenia
  • U detí neťahá
  • Šírka strojčeka na vlasy
  • Má problém s jemnými detskými vlasmi
  • Nefunguje pripojený na nabíjacom kábli
  • Chýba niečo , na uloženie nepoužívaných nástavcov

Zastrihávač Braun MGK7330 sme otestovali na synoch a manželovi. U manžela prevládala spokojnosť vyskúšal väčšinu nástavcov , jeho najväčšiu výhradu schytal len strojček na vlasy , vadilo mu že je užší ako je zvyknutý , naopak veľmi spokojný bol so zastrihávačom chĺpkov v nose a holiacim strojčekom , proti žiletke tiež nemá výhrad , je to jeho obľúbená značka . U synov vzhľadom k veku bol odskúšaný len strojček na vlasy a boli nadšení že vôbec neťahá a nezadrháva . Z môjho pohľadu praktická sada všetkého , čo je potrebné . Nepraktické z môjho pohľadu je , že strojček nefunguje pripojený na napájací kábel , čo je pri strihaní viacerých ľudí v jednu chvíľu problém a ďalšie že sada neobsahuje žiadny strojanček, krabičku ,alebo aspoň sáčok na nástavce , ktoré sa zrovna nepoužívajú .

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Vzhľad
  • Puzdro
  • Nadstavce
  • Účinky nie sú vidieť hneď ;)

IPL epilátor sa mi páči pre svoj vzhľad, kde je naozaj elegantný pre svoju bielo-zlatú farbu. Kábel je dostatočne dlhý a tak je manipulácia a použitie možné takmer kdekoľvek. Prístroj je veľmi tichý. Skvelé je na prístroji je, že rozpozná farbu plati a tak sa prispôsobí aj intenzita a sila záblesku. V neposlednom rade oceňujem elegantný obal, do ktorého sa zmestí všetko príslušenstvo a to vrátane vymeniteľných nadstavcov.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Bezdrôtový
  • Ľahký
  • Rýchle nabíjanie
  • Mnoho príslušenstva

Skvelý pomocník najmä pre chlapcov, takže som uvítala možnosť testovania tohto produktu pre priateľa. Zastrihávač je ľahký a hlavne bezdrôtový, množstvo príslušenstva je veľké a vyberie si naozaj každý. Priateľ skúšal hlavne na fúzy a pochvaľoval si strojček, je ostrý a presný. V neposlednom rade by som zmienila zastrihávač chlpov ako v ušiach či nose - skvelá pomôcka!

Overený zákazník Testuj.to Libor

• Jemné k pokožke
  • Cestovné puzdro
  • Čistiaca stanica
  • Výdrž batérie
  • Mierne vyššia hlučnosť, než som čakal
  • Nie veľmi jasný manuál

Ako bežný užívateľ obyčajných žiletiek za posledných 15 rokov bola pre mňa kúpa a je výber veľkou neznámou. Ihneď po vybalení na mňa celé zariadenie pôsobilo kvalitne, príslušenstvo dizajnovo aj materiálovo pekne spracované. Strojček je v ruke ľahší, ako by som čakal a pri holení o niečo hlučnejší, ako by som predpokladal. Na druhej strane osobne nemám porovnanie s inými.

Čo sa týka použitia, tam som veľmi spokojný. Veľmi hladké oholenie bez väčšej námahy ide úplne samo. Hlavica skvele kopíruje tvár a nepocítil som žiadne ťahanie. Kladne hodnotím aj fakt, že som nepocítil žiadne podráždenie kože.

Celkovo super vec, cestovné puzdro je tiež super. Strojček sa okamžite stal každodenným pomocníkom.

Braun 31B

Braun 31B

Pridané: 23. marca 2023

(naposledy upravené 23. marca 2023)

Zakúpený v Holime.eu

• je to dobrý spôsob nákupu

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25