Recenzie Braun

Pridané: 6. decembra 2023

• Balenie
  • dizajn
  • jednoduchosť používania

Prístroj používam len 3 týždne, ale už vidím výsledky. Proces je úplne bezbolestný. Používanie zariadenia je jednoduché a rýchle. Zatiaľ som používal len univerzálnu a hlavicu na tvár. Teším sa na výsledky, ktoré budú určite viditeľné o niekoľko týždňov.

Braun 53B

Braun 53B

Overený zákazník Holime.eu Július

• Kvalitný produkt
  • Neviem

Overený zákazník Testuj.to Edita

• moderný dizajn
  • jedinečná technológia a schopnosť zabezpečiť dlhotrvajúcu hladkosť pokožky
  • takmer bezbolestný
  • prívodný kábel
  • návod nestačil, musel som si pozrieť videá na internete

Braun Silk-expert Pro 5 sa stal mojím neodmysliteľným spoločníkom pri starostlivosti o moje telo. Jeho inteligentné senzory a automatické prispôsobenie sa mojej pokožke je skvelé. Epilácia je takmer bezbolestná. Páči sa mi moderný dizajn, ktorý sa hodí k ostatným kozmetickým výrobkom, ktoré mám. Dôležité je prečítať si návod na použitie. Hlava musí byť položená na tele, aby došlo k zábleskom. Jediná výčitka je ťažkopádna šnúra. Keďže som technický antitalent, musela som si pozrieť video na internete, ako prístroj používať.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

• 4* hlavice (2*presné, štandardná a široká
  • Cestovná taška
  • Dlhá napájacia šnúra/napájací kábel
  • Veľkosť samotného prístroja

Epilátor Braun Silk Expert PRO IPL prekvapil svojou optimálnou veľkosťou, ľahko sa drží a ľahko sa s ním manipuluje. Oceňujem automatickú optimalizáciu záblesku podľa odtieňov pleti, kde v 2 režimoch môžete znížiť intenzitu svetla/záblesku v citlivých oblastiach- oblasť bikín, podpazušie a tvár. Na nohách používam kĺzavý pohyb, aby som zabezpečila minimum neošetrených oblastí. V oblasti tváre a podpazušia ošetrujem požadovanú oblasť pomocou metódy pulzovania. Jediné, čo by som možno ocenila, je, keby bol epilátor bez prívodnej šnúry s možnosťou dobíjania.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• dizajn
  • taška n skladovanie

O kúpe epilátora som premýšľala už dlho, rozhodla som sa a zatiaľ som spokojná. Chĺpky nad hornou perou zmizli už po prvom použití. Ostatné časti tela budú pravdepodobne potrebovať opakovanú aplikáciu. Aplikácia je veľmi jednoduchá a takpovediac intuitívna. Prívodná šnúra je dostatočne dlhá. Balenie, taška na zips, kde je všetko uložené.

Braun 32S

Braun 32S

Overený zákazník Holime.eu Dušan

Pridané: 5. decembra 2023

(naposledy upravené 30. decembra 2023)

• Holí výborne

Všetko OK

Overený zákazník Testuj.to Jozef

Pridané: 4. decembra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• beard stencil (šablona na zastrihávanie)
  • cestovné puzdro
  • precízna hlavica
  • absencia USB-C
  • náročnejšie čistenie

Zastrihávač skvele padne do ruky, je tichý a obsahuje všestranné príslušenstvo. Obzvlášť ma potešila šablóna na zastrihávanie (Beard Stencil) s praktickým návodom na použitie. V kombinácii s hlavicou ProCountour je to investícia do precízneho a pohodlného strihu s profesionálnymi výsledkami. Napriek praktickému nabíjaciemu stojanu chýba nabíjanie cez USB-C. Hlavica má tendenciu sa upchávať pri dlhších fúzoch.

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Nadstavce
  • Vodeodolnosť
  • Výdrž batérie

Tento strojček má mnoho nástavcov a nastavení dĺžky, takže sa s ním oholíte, vytvarujete fúzy alebo si ostriháte vlasy.
Je vodeodolný, čo znamená, že sa môžete holiť aj v sprche. Tiež by som vyzdvihol cestovný obal a krásnu výdrž batérie, takže sa nemusíte obávať, že ho budete musieť po jednom strihaní hneď nabíjať.

Overený zákazník Testuj.to Karol

• Design
  • Ostrosť
  • Nástavec na telo
  • Praktický obal
  • V obale je menej miesta

So strojčekom som veľmi spokojný, hlavica na zastrihávanie fúzov je nastaviteľná po 2 mm, čo mi vyhovuje. Čepeľ je veľmi ostrá, pretože som bol oholený rýchlejšie ako s mojím predchádzajúcim zastrihávačom. Vyskúšal som aj nástavec na telo, ktorý mi bez problémov a podráždenia oholil podpazušie.

Braun Silk-épil 9 Flex 9002

Braun Silk-épil 9 Flex 9002

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• cestovná taška
  • jednoduché používanie
  • dobrá epilácia
  • veľká epilačná hlava
  • dobrá kvalita za dobrú cenu
  • nie úplne 100%

Epilátor Braun Silk-épil 9002 Flex Wet&Dry prekonal moje očakávania. Jednoducho sa používa a funguje. Má veľkú epilačnú hlavu, ktorá sa vďaka svojej flexibilite prispôsobí všetkým tvarom tela. Epilátor ponúka za danú cenu dobrú kvalitu. Má praktické cestovné puzdro.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Možnosť dokúpenia dobíjacieho puzdra
  • Dlhá výdrž batérie
  • Mokré holenie
  • Veľmi stručný návod

Výrobok je veľmi pekne zabalený.Na prvý dojem stroj vyzerá robustne, ale krásne padne do ruky a je ľahký.Pred prvým použitím ho bolo potrebné nabiť, ale potom je nabitý na dlho. Výdrž batérie je skvelá. Výkyvná hlava krásne kopíruje tvar tváre. Oholí aj niekoľkodňové strnisko absolútne s prehľadom a krásne do hladka. Veľmi pozitívne hodnotím uzamknutie výkyvnej hlavice, oveľa lepšie sa tak holí napr. pod nosom a pod. Možnosť suchého ale aj mokrého holenia čistiaca stanica je top. Strojček udržuje čistý a vždy pripravený na použitie. K strojčeku sa dá dokúpiť nabíjacie puzdro. Partner si strojček veľmi chváli a ja tiež, pretože je krásne hladko oholený.

Overený zákazník Testuj.to Milan

Zakúpený v Testuj.to

• Všestrannosť, obal a samotný tvar strojčeka, ktorý perfektne padne do ruky...
  • Odporúčam všetkým

Tento výrobok od Braunu je podľa mňa špičkou v oblasti holiacich strojčekov a strojčekov na vlasy, všestrannosť, tichá prevádzka, super nabíjanie a možnosť použitia na akejkoľvek časti tela je skvelá... má super obal na cestovanie, je pevný a nedá sa poškodiť, celkové hodnotenie je za jedna +....

Braun CCR 6

• Design a prevedenie
  • Suché a mokré holenie
  • Jednoduché čistenie
  • Vyššia kúpna cena

Hoci holenie nepatrí medzi moje obľúbené činnosti, musím priznať, že so strojčekom Braun Series 9 9565cc je veľmi príjemné. Strojček si veľmi dobre poradí s týždenným strniskom a oholenie trojdňového porastu je záležitosťou chvíľky. Najväčším kladom planžetového systému Braun je, že nedochádza k podráždeniu pokožky ako pri strojčeku frézkového. Páči sa mi aj možnosť uzamknúť holiacu hlavu, čo uľahčuje holenie aj ťažšie dostupných oblastí tváre a krku. Dizajn a spracovanie strojčeka je vynikajúce: telo je síce celoplastové a nepatrí k najmenším, ale aj napriek svojim rozmerom je strojček ľahký a dobre sa drží v ruke. Strojček je navyše vodotesný, takže čistenie je veľmi jednoduché a šetrí čas pri použití priloženej čistiacej stanice. K strojčeku je pribalený napájací zdroj, ktorým možno nabíjať čistiacu stanicu aj samotný strojček, ktorý na jedno nabitie vydrží pracovať až šesťdesiat minút.

Overený zákazník Testuj.to Marek

• Dizajn
  • Zaistenie starostlivosti od hlavy po päty
  • Vodeodolnosť
  • Malá cestovná taška

Výrobok Braun Stylingová sada 16v1 je všestranným pomocníkom pri starostlivosti o telo. Skutočne od hlavy až po päty. Strojček má elegantný dizajn, dobre sa drží a chválim ho za vodeodolnosť. Čo mi, žiaľ, vadí, je to, že cestovná taštička je maličká a nevmestím do nej všetky nástavce. Bohužiaľ mi bude chvíľu trvať, kým sa naučím používať všetky nástavce. V prípade, že chcete jeden strojček na kompletnú starostlivosť, za túto cenu odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• šetrnosť k pokožke
  • výsledok holenia
  • čistiaca stanica
  • design

Bol som nadšený, že som mal možnosť vyskúšať holiaci strojček Braun. Tento holiaci strojček prekonal moje očakávania. Jeho dizajn je elegantný a ergonomický, čo umožňuje pohodlné držanie počas holenia. Spracovanie strojčeka je na najvyššej úrovni. Čo ma však naozaj prekvapilo, bol jeho výkon. Mechanizmus strojčeka je mimoriadne šetrný k pokožke a zároveň účinne odstraňuje fúzy. Strojček je možné čistiť opláchnutím pod vodou alebo pomocou čistiacej stanice, ktorá zároveň strojček nabíja.

Braun 32B

Braun 32B

Pridané: 3. decembra 2023

(naposledy upravené 3. decembra 2023)

Zakúpený v Holime.eu

• Rýchlosť dodania, ľahká orientácia na stránke

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

Zakúpený v Testuj.to

• Všestrannosť, zastrihávač možno použiť na fúzy, ochlpenie aj vlasy
  • výkon
  • riešenie hlavice
  • Úložný box nie je prakticky malý, nezmestí sa doň nabíjačka ani všetko príslušenstvo
  • Upevnenie nástavcov nie je ideálne navrhnuté, nie sú najstabilnejšie

Zastrihávač obsahuje bohatú výbavu, je teda použiteľný na fúzy, chĺpky aj vlasy. Použitie na vlasy je o niečo horšie, nástavec s väčšou dĺžkou sa naozaj veľmi klepe. Puzdro je bohužiaľ zrejme univerzálne a nedostatočné pre množstvo výbavy tohto typu, dokonca sa doň nezmestí ani nabíjačka.

Overený zákazník Testuj.to Miroslav

• Krásny, masívny strojček
  • Hladká pokožka
  • Prispôsobivá hlavica
  • Možnosť dokúpenia nabíjacej krabičky
  • Čistiaca stanica
  • Nič, som nadšený

Strojček na prvý pohľad zaujme luxusným, masívnym vzhľadom v dvojfarebnom kovovom vyhotovení. Je reprezentatívny, hanbu neurobí ani na služobke s kolegou na izbe. Holí bezchybne do hladka, hlava sa prispôsobuje povrchu, pokožka je jemná, kontúry presné. Hneď som si k nemu kúpil nabíjacie puzdro na cesty. Určite odporúčam

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25