Recenzie Braun

Overený zákazník Testuj.to Anežka

Zakúpený v Testuj.to

• Balenie a praktický pekný obal
  • Pekný dizajn epilátora a príjemné držanie v ruke
  • Rôzne nadstavce
  • Jednoduché ovládanie
  • Funkciu prispôsobenia pleti nie je možné hodnotiť
  • Po 4 týždňoch výsledky stále len málo viditeľné

IPL epilátor som vyskúšala prvýkrát. Na začiatku som bola trochu zmätená popisom, ako s prístrojom pracovať, v realite je to však naozaj jednoduché a zvládne to naozaj každý. Epilátor prišiel v naozaj peknom a praktickom puzdre. Mám 3 rôzne nástavce, v skutočnosti používam len dva, ten najväčší je pre mňa príliš veľký, pretože som pomerne drobná, je naozaj ľahké ich vymeniť.
Intenzitu si vždy nastavujem podľa oblasti, v podpazuší aj na nohách však je možné zvládnuť aj tu najvyššiu, len to trochu štípe. Všimla som si, že ak používam najvyššiu intenzitu a zároveň posuvný režim s rýchlymi zábleskami akékoľvek nepríjemné pocity so štípaním zmiznú.
Po používaní som nemala akékoľvek začervenanie na pleti, za čo som bola rada.
Ako mocefektívna je funkcia prispôsobenia pleti nemôžem úplne ohodnotiť. Nevšimla som si, že by bola naozaj efektívna alebo, že by používanie IPL nejako ovplyvňovala.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Praktické balenie
  • Dosť nástavcov
  • Detekcia odtieňa pleti
  • Nemám čo vytknúť

Za mňa super, nádherný béžový úložný box a celkovo sa mi páči dizajn.
Jednoduché a rýchle zaobchádzanie. Som veľmi spokojná. Myslím, že vidím výsledky po menej ako mesiaci, čo je super.
Používam niekedy ráno niekedy večer pri tv. Na záblesky si za chvíľu zvyknete,s rýchlym režimom je to ešte jednoduchšie.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Rýchlosť použitia
  • Dva šetrné módy
  • Funkčnosť
  • Elegantné balenie

IPL epilátor ma veľmi príjemne prekvapil, blikanie nebolí, pretože prístroj kontroluje farbu pleti a podľa toho upravuje intenzitu. Na citlivejších miestach ale radšej používam šetrný režim.
Súčasťou výrobku sú ďalšie dve hlavice, tá menšia je praktická na oblasť fúzov, podpazušia alebo oblasti bikín, väčšiu hlavicu bohužiaľ nevyužijem, na moje nohy je až príliš široká.
Rozhodne oceňujem aj holiaci strojček v balení. Po troch použitiach vidím prvé výsledky, chĺpky rastú oveľa pomalšie a začínajú sa objavovať holé miesta.

Braun 21B

Braun 21B

Overený zákazník Holime.eu vladislav

Zakúpený v Holime.eu

• neholi to ako original

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• je ľahký
  • ergonomický
  • rýchly
  • jednoduché používanie
  • silné záblesky vysielané mimo prístroja

Pekný dizajn, dobre sa drží v ruke aj v rôznych polohách, nekĺže v ruke, dobre prilieha k rôznym častiam tela. Výmenou nástavcov sa dá ešte viac prispôsobiť rôznym častiam tela, ale mne stačí jeden nástavec na nohy, triesla a podpazušie.
Epilátor je použiteľný len s pripojeným káblom do elektrickej siete. Nijako to ale neobmedzuje používanie, kábel je dostatočne dlhý a pružný, nepletie sa pri epilácii.
Prístroj má možnosť nastavenia rôznych režimov, ale prístroj si volí intenzitu svetla automaticky a do procesu tak nemusím zasahovať. Epilácia je rýchla, bezbolestná, bez začervenania pokožky.
Puzdro vyzerá luxusne, je praktické, má oddelené priehradky na jednotlivé časti prístroja. Puzdro je väčších rozmerov, ale keďže ide o prístroj, ktorý sa používa s väčším časovým rozostupom, doma, nikam sa s ním necestuje, tak to nijako nevadí.
Ako negatívny faktor používania hodnotím len pomerne silné svetelné záblesky, ktoré sa šíria aj mimo depilovanú časť pokožky. Sú pomerne nepríjemné pre oči.

Overený zákazník Testuj.to Dagmar

• úbytok chĺpkov
  • relatívne rýchle
  • nepríjemné štípanie po záblesku, najmä v podpazuší nie je príjemné
  • dokázala by som si predstaviť lepšie riešenie kábla
  • vyššia kúpna cena
  • záblesky

Epilátor používam zatiaľ 1 mesiac 1x týždenne a začínam pozorovať na niektorých miestach úbytok chĺpkov.
Zo začiatku som si musela zvyknúť na nepríjemné štípanie pri záblesku, ale už som si zvykla. Samotný záblesk je naozaj intenzívny a je náročné sa dívať mimo neho a zároveň stroj správne držať.

• obal
  • funkčnosť
  • praktickosť
  • efektívny účinok
  • dlhotrvajúci účinok
  • jednoduché používanie
  • nenašla som nič

Tento zázrak od značky Braun IPL epilátor si praje každá žena mať. Produkt je v koženkovom puzdre, kde sa nachádzajú 3 rôzne hlavice, ďalej žiletka,napájací kábel a návod. Používanie je veľmi jednoduché a zvládne ho úplne každá žena aj muž. Zapojí sa kábel a zmáčkne akékoľvek tlačítko na prístroji. Diódy sa raz rozsvietia a spustí sa ventilátor. Následne sa prístroj priloží na vopred oholenú časť tela ktorá sa bude epilovať !!! Stlačí sa tlačítko a začne sa snímať farba pokožky a epilátor sám zistí či je pokožka vhodná alebo nie a zvolí intenzitu svetla. Sú dva typy epilácie kĺzanie alebo pulzovanie. ja som si zvolila kĺzanie zdola nahor a zakaždým to oblikne časť pokožky . Ja som nohy , podpazušie,ruky a oblasť bikín robila asi 3 hodiny kompletne. Určite odporúčam prejsť niekoľkokrát po sebe časti tela. Po prvom použitím mi to asi týždeň, kedy som Videla určité miesta bez chĺpkov. Stroj užívam skoro mesiac a je naozaj poznať že prístroj funguje.určite som odporučila mamke a blízkym kamarátkam.

Braun Series 3 3030s

• Ľahký
  • Dizajn
  • Tichý
  • Bezbolestné
  • Chýba v balení niečo na čistenie

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5243 som si zaobstarala, pretože mi chĺpky rastú veľmi rýchlo a musím sa teda holiť často. Balenie obsahuje 3 hlavice, holítko a napájací kábel. Veľmi oceňujem, že sa prístroj sám prispôsobí farbe pleti, má tri režimy. Prístroj nie je príliš hlučný a ani pri jeho používaní nepociťujem bolesť. Zatiaľ som ho použila len 3x a mám pocit, že chĺpky rastú trochu pomalšie.

• jednoduchá manipulácia
  • elegantný dizajn
  • nástavce pre rôzne plochy tela
  • taštička na cesty, kam sa zmestí celý výrobok
  • rýchle výsledky
  • trochu silnejšie záblesky, počas prvej aplikácie som použil slnečné okuliare
  • na obrázkoch výrobok môže pôsobiť akoby bol bezdrôtový, ale nie je

Epilátor zatiaľ aplikujem po dobu 4 týždňov, s týždňovou prestávkou medzi aplikáciami a môžem povedať, že hoci som pri svojej pigmentácii kože a chĺpkov čakala rýchlejší efekt, som aj tak s výrobkom spokojná. Pred začiatkom používania som sa musela holiť každý deň, teraz mi po oholení vydržia nohy relatívne bez chĺpkov až 4 dni, čo je určite fajn a ušetrí to nejaký ten čas. Pri prvej aplikácii ma trochu štípala koža, ale druhá aplikácia už bola celkom bezbolestná. Tiež manipulácia so samotným epilátorom je pohodlná a účinná. Má 3 rôzne nástavce na rôzne časti tela, čo sa veľmi hodí. Intenzita zábleskov sa dá veľmi jednoducho nastaviť a je tiež dobre vybavený proti nechceným zábleskom - pokiaľ nie je celkom v kontakte s kožou, svietia bočné svetielka na červeno a bliknutie je možné až akonáhle tieto svetlá svietia na bielo.
Celkovo som s výrobkom veľmi spokojná a teším sa na ďalšie výsledky.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• zníženie hustoty ochlpenia
  • po troch použitiach hladké nohy
  • dizajn
  • ľahké štípanie pri holení v podpazuší

IPL epilátor Braun Silk-expert Pro PL5347 IPL je naozaj šikovný pomocník na udržanie hladkej pokožky. Voľba padla na tento model kvôli hlavnej výhode, a to režimu, pri ktorom stačí podržať tlačidlo a pomaly prechádzať strojčekom po nohe, takže človek nemusí po každom prejdení manuálne stláčať a nemusí sa báť, že vynechá nejaké miesto. Bola som spočiatku skeptická, ale strojček ma príjemne prekvapil, po prvom použití znížil intenzitu rastu chĺpkov a po treťom použití mám už hladké nohy - porovnanie na fotografiách. Používanie na nohách je bezbolestné, len je cítiť zápach spáleniny. Pri epilácii podpazušia odporúčam počkať do druhého dňa po holení, keď som sa holila žiletkou a hneď potom použila epilátor, dosť to štípalo pri každom záblesku. Pri podpazuší je výsledok trochu horší, chĺpky zatiaľ po troch použitiach stále tvoria "strnisko", ale hustota sa zmenšila, takže efekt tam je. Za mňa môžem strojček odporučiť, aj keď som mu spočiatku až tak nedôverovala, účel naozaj plní.

Overený zákazník Testuj.to Sabína

Pridané: 29. marca 2023

• Množstvo nástavcov
  • Príslušenstvo
  • Naviac holiaci strojček v balení
  • Ľahký plast nástavcov

Strojček, manžela veľmi prekvapil. Má niekoľko nástavcov, či už na zastrihávanie fúzov, vlasov, chĺpkov v ušiach/nose, či na zastrihnutie iných chĺpkov. Chválim aj obal, kartáčik a holiaci strojček navyše.V ruke sa drží príjemne, nevykĺzava, čo je do sprchy viac ako žiaduce. Vlasy manželovi pekne zastrihol, dĺžka nástavcov na domáce použitie stačí. Na čo by som sa zamerala je ľahkosť nástavcov, obávam sa, že pri páde nevydržia.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 29. marca 2023

• jednoduchosť použitia
  • skutočne funguje
  • pomerne vysoká cena aj so zľavou

Dostala som možnosť vyskúšať epilátor Braun Silk-expert Pro 5 PL5243. Bola som nadšená, nakoľko to bol moc dlho môj sen. Za dobu testovania som prístroj použila dvakrát. Prvýkrát som si prečítala manuál, aby som nič nepokazila. Už po prvom použití sa rast spomalil. Nohy som mala hladké bez chĺpkov štyri dni, potom som si všimla, že trochu narástli. Avšak nie, tou rýchlosťou ako predtým. Po týždni som epilátor znovu použila a celý týždeň som ich mala ako bábätko. Teraz použijem tretíkrát, po dvoch týždňoch od posledného použitia. Vyzerá to, že chĺpky začínajú stagnovať a proste sa na niektorých miestach neobjavujú, na iných sa spomalili svoj rast.

Braun 73S

Je výborný

Overený zákazník Testuj.to Pavol

• Výdrž batérie
  • Kvalita čepele
  • Tvar ktorý presne padne do ruky
  • Proglide je super ostrý
  • Nejde použiť počas nabíjania

U tohto produktu som snáď ani nemohol čakať prekvapenie nakoľko značka BRAUN je zárukou kvality a to sa tiež potvrdilo všetko vo výbornej kvalite a presne padne do ruky za mňa absolútne super produkt, ktorý veľmi rád odporučím ako priateľom tak kľudne aj cudzím ľuďom ďakujem za možnosť ho otestovať Pavel

Overený zákazník Testuj.to Martina

Zakúpený v Testuj.to

• Nemám nič čo by sa mi zatiaľ nepáčilo

Veľmi jednoduché použitie a vysvetlenie podľa návodu prístroj je ľahko ovládateľný v krásnom puzdre. Holenie je jednoduché a som veľmi spokojná s výsledkami holenia a pokožka je krásne hladká a s menšou hlavicou je ľahké holenie aj v podpazuší. Tento výrobok vrelo odporúčam.

Braun 11B

Braun 11B

Overený zákazník Holime.eu Viliam

Zakúpený v Holime.eu

• mám, čo som potreboval
Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 IPL

Braun Silk-expert Pro 5 PL5157 IPL

Overený zákazník www.Digital24.sk janka

Pridané: 27. marca 2023

(naposledy upravené 27. marca 2023)

Zakúpený v www.Digital24.sk

• zatial vsetko ok

Overený zákazník Testuj.to Petra

Pridané: 26. marca 2023

• účinok
  • tichý
  • dva šetrné režimy
  • zbavenie sa chĺpkov na dlhú dobu
  • rýchlosť používania

Epilátor je trochu náročnejší na prvé použitie. Chvíľu trvá, kým sa s ním človek naučí, ale potom je obsluha bezproblémová. Po niekoľkých použitiach môžete vidieť výsledok. Chĺpky rastú menej, ale po dlhšom čase bude výsledok ešte lepší. Zatiaľ som s výrobkom veľmi spokojná. Páči sa mi aj vzhľad výrobku, nie je ťažký. Najlepšie je, že nemusíte nastavovať intenzitu zábleskov, ale prístroj si ich určí sám. Má vysoký počet hlavíc a to všetko vo veľmi peknom puzdre, ktoré sa zmestí kamkoľvek.

Zobrazujem 481 - 500 zo 500 recenzií 1...21 22 23 24 [ 25 ]